17:47 20.07.2021

Використання 15 доз із мультидозового флакона протиковідної вакцини Moderna дасть змогу отримати майже 143 тис. додаткових доз - МОЗ

1 хв читати
Використання 15 доз із мультидозового флакона протиковідної вакцини Moderna дасть змогу отримати майже 143 тис. додаткових доз - МОЗ

Використання 15 доз із мультидозового флакона вакцини від COVID-19 Moderna, яку Україна отримала 18 червня в рамках глобальної ініціативи COVAX, дасть змогу отримати майже 142,86 тис. додаткових доз вакцини, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

"Вакцина Moderna (mRNA-1273 і торговельна назва Spikevax) постачається у флаконах, розрахованих на 13-15 доз. Під час передання вакцини Moderna представники COVAX порахували по 14 доз у флаконі. За цими розрахунками Україна отримала 2 000 040 доз вакцини Moderna (якщо вважати, що у флаконах по 14 доз). Водночас самоблокований шприц-0,5-LDV, Soloshot Mini, який застосовують в Україні, дає можливість використовувати ефективно всі 15 доз вакцини з кожного флакона. Це означає, що ми маємо можливість використовувати 142 860 додаткових доз", - повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Відомство закликало медиків, які проводять вакцинацію, ефективно використовувати всі 15 доз, які можна отримати з флакона вакцини Moderna, а також планувати витрати вакцини так, щоб не було залишків і утилізації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив постанову щодо вдосконалення системи донорської крові

Кабмін розподілив 3,3 млрд грн на проєкти відбудови та розвитку у сфері медицини

МОЗ констатує зменшення кількості випадків ГРВІ, грипу та COVID-19

"Лікарі без кордонів" фіксують на прифронтових територіях обмежений доступ до медпослуг та брак медперсоналу

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ розпочали діяльність на Чернігівщині

Фармкомпанія "Дарниця" стала членом асоціації "Виробники ліків України"

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА