11:58 11.05.2020

Медики Полтавської області за роботу з COVID-19-пацієнтами за березень отримали в середньому по 21 тис. грн - Степанов

2 хв читати
Медики Полтавської області за роботу з COVID-19-пацієнтами за березень отримали в середньому по 21 тис. грн - Степанов

Медики Полтавської області за роботу з COVID-19-пацієнтами за березень отримали в середньому по 21 тис. грн, це єдина область, де ці виплати було здійснено в повному обсязі, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Єдина область, яка справді виплатила в повному обсязі, - це саме Полтавська область, в середньому вони заплатили кожному медпрацівникові, який працював із (пацієнтами - ІФ) з COVID-19 майже 21 тис. грн, це саме ті 300%, які вони і мали отримати", - сказав він на брифінгу в понеділок, перебуваючи з робочою поїздкою в Полтавській області.

Степанов повідомив, що МОЗ вивчатиме ситуацію з виплатою цих надбавок в інших регіонах.

"На 8 травня щодо виплати надбавок за березень за COVID-19 інформація невтішна, я доповідатиму президенту і прем'єру, особливо в окремих областях", - сказав він.

Степанов також повідомив, що під час робочої поїздки він вивчить досвід проведеного в Полтавській області пілотного проекту з впровадження основних принципів реформування системи охорони здоров'я.

"Полтаву обрано тому, що минулого року, починаючи з 1 квітня, саме Полтавська область працювала в пілотному проекті, він був розроблений саме для того, щоб комфортним був перехід у реформуванні медицини вторинної і третинної ланки. Але якщо подивитися, в якому саме пілоті працювала Полтавська область, і подивитися на те, що було впроваджено у нас з 1 квітня, це зовсім різні речі", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

AbbVie вийде на ринок препаратів від ожиріння через угоду з Gubra на $2,2 млрд

Уряд запровадив верифікацію перебування лікарів "первинки" за кордоном

Лідери фармринку України заявили про обшуки напередодні анонсованого ними зниження цін на ліки

МВС вивчає пропозицію аптек прибрати вимогу окремого приміщення для зберігання наркотичних препаратів – Радуцький

Президент підписав закон, спрямований на забезпечення доступності ліків для населення — основні положення

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Представники фармринку зустрілись з Верещук: Обговорили ризики нового регулювання

Шмигаль: урегульовуємо питання знижок в аптеках на препарати для пацієнтів із хронічними захворюваннями

Рада підтримала в 1-му читанні законопроєкт про скасування автоматичного продовження патентів на ліки під час війни

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА