19:02 20.09.2019

Виробник препаратів крові Biopharma відкрив завод-фракцінатор на Київщині

2 хв читати
Виробник препаратів крові Biopharma відкрив завод-фракцінатор на Київщині

Виробник препаратів крові Biopharma ввів в експлуатацію завод-фракцінатор у Білій Церкві (Київська обл.), який є єдиним таким заводом у Східній Європі.

Голова ради директорів групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко під час офіційного відкриття заводу в п'ятницю повідомив, що компанія планує увійти до топ-5 виробників крові у світі.

Завод вироблятиме альбумін (препарат для відновлення і підтримки циркуляції крові при пораненнях і травмах), імуноглобулін (білки крові) та фактор VIII (препарат для хворих на гемофілію). Потужність переробки становить від 250 тис. до 1 млн л плазми на рік.

На заводі встановлено обладнання світових виробників галузі: Stilmas, Olsa, GEA Westfalia, General Electric healthcare, Pall, Steriline.

За попередніми оцінками компанії, завдяки такому виробництву за найближчі п'ять років можна збільшити експортний потенціал із $15 млн до $200 млн. Крім того, виробництво дасть змогу здешевити закупівлі препаратів крові за рахунок вітчизняних лікзасобів і заощадити майже $100 млн. Також удвічі збільшиться обсяг податків від Biopharma до місцевого та державного бюджетів і досягне 300 млн грн на рік.

"Biopharma увійде до топ-5 фармвиробників препаратів плазми крові. Biopharma це про долю світового ринку. Завдяки новому виробництву ми зможемо врятувати життя тисячам людей. Це ставить Україну на один рівень із такими країнами як США, Австрія, Німеччина й дає змогу Україні виходити на світовий ринок із медичними препаратами, виробництво яких потребує власної науково-дослідної бази, високої культури виробництва, розвитку інфраструктури донорства за найвищими стандартами", - сказав Єфименко.

Засновник холдингової компанії UFuture і фонду K.Fund Василь Хмельницький, який є одним з інвесторів інноваційного заводу Biopharma, наголосив, що вітчизняні препарати будуть у рази дешевше імпортних.

"Ми створили завод, на якому медикаменти будуть дешевші, ніж іноземні аналоги. Україна зможе дешевше купувати ліки і рятувати життя. Крім того, побудувавши завод, ми платитимемо сотні мільйонів податків. Україні потрібно створювати умови для того, щоб молодь не виїжджала працювати до інших країн", - зазначив Хмельницький.

Як повідомлялося, будівництво і пуско-налагоджувальні роботи тривали близько чотирьох років. Загалом компанія інвестувала в будівництво заводу понад $75 млн.

Імунобіологічна фармацевтична компанія Biopharma входить до десятки найбільших українських виробників лікарських препаратів. Випускає більше ніж 20 імунобіологічних препаратів із плазми донорської крові, препарати, отримані за технологією рекомбінантних ДНК, і пробіотики.

У 2015 році компанія інвестувала $3,5 млн у реконструкцію Сумського обласного центру крові, який наразі забезпечує заготівлю 98,2% донорської крові та її компонентів у регіоні.

До групи компаній Biopharma входять ТОВ "Біофарма-інвест", ТОВ "Біофарма-плазма-інвест", ТОВ "Біофарма плазма", ТОВ "ФЗ "Біофарма".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Лабораторний ринок в Україні з початку року зріс на 20% у натуральному виразі та на 25% - у грошовому - "Сінево"

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Інститут ім. Філатова отримав як гумдопомогу препарат для лікування внутрішньоочних злоякісних пухлин у дітей

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА