Інтерфакс-Україна
17:59 05.08.2019

Суд вимагає в ДМС документи, що підтверджують припинення Супрун громадянства США

1 хв читати
Суд вимагає в ДМС документи, що підтверджують припинення Супрун громадянства США

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Державну міграційну службу України (ДМС) надати належним чином засвідчену копію документа, що підтверджує припинення в. о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун громадянства США, виданого уповноваженим органом США, повідомляється на сайті суду.

Згідно з повідомленням, в понеділок відбулося підготовче засідання за позовом Ігоря Мосійчука до Супрун про відсутність у неї повноважень міністра та визнання її дій протиправними.

Суд також постановив витребувати в секретаріату Кабінету Міністрів копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь в. о. міністра з моменту призначення її на цю посаду й до 5 серпня включно.

Зазначені матеріали необхідно надати до суду протягом місяця - до 5 вересня 2019 року.

Наступне підготовче засідання у справі призначено на 30 вересня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

"Лікарі без кордонів" відмічають збільшення звернень по допомогу через ПТСР

Вміст кишкової палички перевищено у понад 12% проб води на пляжах України – МОЗ

Медики нацпрограми "Неопалимі" розпочали видалення зі шкіри українця рубців у вигляді напису, зробленого йому в полоні

РФ через війну пошкодила чи зруйнувала понад 2300 об’єктів в 769 медказкладах

УЧХ бере участь у Всесвітньому дні донора крові

НСЗУ позапланово перевірить використання антибіотиків в 6 лікарнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА