Інтерфакс-Україна
11:23 05.02.2019

У школах Дрогобича оголосили карантин у зв'язку зі зростанням захворюваності на грип і ГРВІ

1 хв читати
У школах Дрогобича оголосили карантин у зв'язку зі зростанням захворюваності на грип і ГРВІ

Дрогобицька міська рада ухвалила рішення призупинити навчальний процес у школах Дрогобича та Стебника у зв'язку зі зростанням захворюваності на грип і ГРВІ серед учнів, повідомляє прес-служба Дрогобицької міськради.

За даними прес-служби, навчання призупинено до кінця поточного тижня.

Під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій начальник відділу освіти Дрогобицької міськради Петро Сушко повідомив, що 4 лютого з 10 тис. 197 учнів шкіл Дрогобича та Стебника були відсутні на уроках 2 тис. 223 учні, з них 1 тис. 922 хворі на грип або ГРВІ, що становить 18,8% від загальної кількості. При цьому тільки за 1 лютого кількість хворих зросла на 422 учнів.

За даними обласного лабораторного центру МОЗ, від початку 2019 року у Львівській області на грип і ГРВІ захворіли понад 14 тисяч осіб, з них більше ніж 55% - діти шкільного віку.

Зафіксовано два випадки смерті від грипу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фармкомпанія "Дарниця" до Дня вишиванки прикрасила офіс вишиванкою з традиційним орнаментом Лівобережжя Київщини

ЄБА занепокоєна ризиками обмеження конкуренції та доступу до ліків через зміни до програми реімбурсації

Програма "Перезавантаження" УЧХ стартувала у Дніпрі

Тренінг "Допомога допомагаючим" відбувся у Києві

Уряд змінив строки використання коштів для участі в програмі "Скринінг здоров’я 40+"

Завантаження на КТ-обладнання в онкоцентрах мінімальне, в середньому державні КТ проводять 15 досліджень на добу – Гусак

УЧХ взяв участь у міжнародному з’їзді добровільних пожежних команд

Свириденко: наразі Податковим кодексом не передбачено встановлення для засобів жіночої інтимної гігієни пільгової ставки ПДВ

Офіс генпрокурора повідомив про приховування обороту та ухилення від податків на понад 100 млн грн медзакладом на Закарпатті

Споживання тютюну у світі за 20 років знизилося на третину – гендиректор ВООЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА