14:14 19.01.2018

МОЗ вживає заходів для поставки до України додаткової партії вакцин від кору ще до квітня

2 хв читати
МОЗ вживає заходів для поставки до України додаткової партії вакцин від кору ще до квітня

Міністерство охорони здоров'я України вживає заходів для поставки додаткових вакцин від кору ще до квітня, повідомила прес-служба відомства.

"З урахуванням зростаючого попиту, МОЗ і партнери вживають заходів для поставки додаткової партії вакцин у більш короткі терміни", - зазначено в повідомленні.

Наразі, з урахуванням проблем із наявністю вакцин у деяких областях також здійснюється їх перерозподіл.

У відомстві наголосили на тому, що для запобігання випадкам захворювання на кір із летальним результатом необхідно досягти рівня охоплення вакцинацією в 98%. При цьому, в 2017 році рівень вакцинації виріс до 87,8% порівняно з 45% у 2016 році.

Водночас міністерство висловило занепокоєння ситуацією з імунопрофілактикою інших інфекційних захворювань. Так, станом на 1 грудня 2017 року первинним вакцинальним комплексом від поліомієліту охоплено 47,4% дітей до одного року, від коклюшу, дифтерії та правця - 47,5%, від гепатиту "В" - 50,8%, вакциною БЦЖ охоплено 75,5%.

У відомстві стверджують, що в областях є в наявності відповідні препарати для імунопрофілактики.

"Ми не повинні очікувати спалаху інших хвороб для поліпшення охоплення вакцинацією", - зазначено в повідомленні.

Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун під час виступу у Верховній Раді закликала народних депутатів сприяти внесенню змін до законодавчих актів України для посилення відповідальності за відмову від вакцинації.

Як повідомлялося, станом на 16 січня в Україні було близько 500 тис. доз вакцин від кору. Поставку ще мільйону доз вакцин, закуплених ЮНІСЕФ, очікують у квітні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Представники фармринку зустрілись з Верещук: Обговорили ризики нового регулювання

Шмигаль: урегульовуємо питання знижок в аптеках на препарати для пацієнтів із хронічними захворюваннями

Рада підтримала в 1-му читанні законопроєкт про скасування автоматичного продовження патентів на ліки під час війни

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

Іноземні виробники не хочуть реєструвати нові ліки в Україні, і ситуація може погіршитися - ексміністр

Україна може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків – Ляшко

MSF: Медичні гуманітарні потреби в Україні залишаються нагально високими як ніколи

За три роки в Україні знищено 301 медзаклад, відбудовано 124

Криза психічного здоров’я може стати серйозним викликом для України, вважають в ООН

Українські пацієнти можуть втратити доступ до соціальних програм через нове регулювання фармринку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА