Інтерфакс-Україна
09:38 29.06.2024

Сили оборони поступово витісняють окупантів із Вовчанська - голова ЦПД РНБО

1 хв читати
Сили оборони поступово витісняють окупантів із Вовчанська - голова ЦПД РНБО

Сили оборони поступово витісняють окупантів із Вовчанська, бої йдуть за вулиці, повідомив керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО Андрій Коваленко.

"Сили оборони продовжують витісняти росіян із Вовчанська. Там бій за вулиці, але поступово, незважаючи на перекидання туди резервів, росіян витісняють", - написав він у телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА