Інтерфакс-Україна
14:34 16.06.2024

Поранено сімох цивільних, зокрема двох дітей, після обстрілу окупантами села в Краматорському районі

1 хв читати

Семеро мирних жителів, зокрема двоє дітей, дістали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості унаслідок ворожого обстрілу в с. Нова Полтавка в Краматорському районі Донецької області, повідомляє Офіс генпрокурора в неділю в телеграм-каналі.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 16 червня 2024 року російські війська вдарили по с. Нова Полтавка Краматорського району.

Тип озброєння встановлюється.

Засіб ураження влучив по території приватного сектору. Семеро мирних жителів зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, зокрема двоє дітей.

З осколковими пораненнями госпіталізовано двох братів 4 і 7 років, які під час обстрілу перебували у дворі житлового будинку.

Усім постраждалим надається кваліфікована медична допомога.

Серед пошкоджених об'єктів - приватні домогосподарства та автомобілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий прем'єр Канади Карні: настав час Росії сісти за стіл переговорів

Білий дім оприлюднив низку зауважень до роботи "Голосу Америки"

Через атаку ворожих БпЛА сталося загорання на території підприємства у Фастівському районі - Калашник

Уночі збито 47 з 90 ворожих БпЛА, 33 безпілотники-імітатори локаційно втрачені – Повітряні сили

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих - Синєгубов

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

Одна людина загинула та 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

Одна загинула та 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини – Прокудін

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА