Інтерфакс-Україна
01:35 14.06.2024

Окупанти за минулу добу завдали по Україні 54 авіаудари із застосуванням 73 КАБів - Генштаб

1 хв читати
Окупанти за минулу добу завдали по Україні 54 авіаудари із застосуванням 73 КАБів - Генштаб

Російські загарбники завдали територією України трьох ракетних із застосуванням чотирьох ракет і 54 авіаційних удару із застосуванням 73 керованих авіабомб, задіяли 613 дронів-камікадзе, сказано у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 22.00 четверга, 13 червня.

Також, повідомляє Генштаб, ворог здійснив понад 2500 обстрілів за позиціями наших військ та населених пунктів із застосуванням артилерії, мінометів, стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

У той же час підрозділи ЗСУ також завдали ряд ударів по супротивнику.

"Протягом доби Сили оборони вразили вісім районів зосередження особового складу противника, один засіб ППО, дві артилерійські системи та станцію РЕБ", - зазначається у звіті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

Росіяни 17 разів обстріляли Донеччину, загинули три людини

Одещина пережила одну з наймасованіших повітряних атак ворога, є постраждалі – ОВА

Росіяни вночі атакували інфраструктуру Миколаївщини, частина населених пунктів знеструмлена

Ворог атакував Херсонщину, семеро постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА