Інтерфакс-Україна
08:24 30.05.2024

У Техасі відкрився новий завод, який вироблятиме артснаряди для України

1 хв читати
У Техасі відкрився новий завод, який вироблятиме артснаряди для України

У США в місті Мескіт (штат Техас) відкрився новий збройовий завод General Dynamics, який вироблятиме артилерійські снаряди калібру 155 мм, повідомляє The New York Times (NYT).

"Незабаром завод щомісяця вироблятиме близько 30 тис. снарядів для 155-міліметрових гаубиць, які мають вирішальне значення для військових дій в Україні", пише видання.

Зазначається, що підприємство, будівництво якого обійшлося у понад $500 млн, складатиметься з трьох виробничих ліній і забезпечить 350 нових робочих місць.

Крім того, близько 36 тис. снарядів на місяць виробляють заводи в Скрантоні та Вілкс-Баррі, штат Пенсильванія. Пентагон також планує запустити на військовому заводі в Айові другу лінію зі спорядження боєприпасів вибухівкою і частково відкрити завод у Парсонсі (штат Канзас) з пакування артилерійських зарядів, який було закрито у 2000-х роках, пише NYT.

Щоб забезпечити Україну озброєнням, Пентагон поставив за мету виробляти до 100 тис. артилерійських снарядів на місяць до кінця 2025 року.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінветеранів: 50 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

РФ вночі пошкодила п'ять енергооб'єктів на Чернігівщині

Станом на зараз немає даних про українців серед загиблих чи постраждалих внаслідок аварії в Іспанії

Ворог атакував енергетичну інфраструктуру Одещини, без світла майже 31 тисяча родин - ДТЕК

Шмигаль доручив "Укренерго" збільшити технічні можливості для імпорту та передачі е/е з Заходу на Схід України

УЧХ підтримує людей без світла та тепла

"Альфа" СБУ у 2025 році знищила засоби ППО противника на $4 млрд

В Іспанії зіткнулися два швидкісні поїзди, 21 людина загинула, Київ висловив співчуття

КМІС: Зеленський зберігає високий рівень довіри серед українців, проте нижчий, ніж у Залужного та Буданова

Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА