Інтерфакс-Україна
19:07 26.05.2024

У Харкові вісім осіб вважаються зниклими безвісти після ворожих ударів по "Епіцентру" - обладміністрація

1 хв читати
У Харкові вісім осіб вважаються зниклими безвісти після ворожих ударів по "Епіцентру" - обладміністрація

У Харкові екстрені служби та правоохоронні органи другу добу намагаються деблокувати й виявити тіла загиблих у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" після авіаударів, завданих російськими окупантами в суботу, місцеперебування вісьмох людей поки що не встановлено.

"Ідентифікували вже 10 осіб, вісім із яких - за допомогою ДНК-тестів. Серед загиблих - 12-річна дівчинка та її мати. Вісім осіб - вважаються зниклими безвісти", - написав голова Харківської обласної адміністрації Синєгубов у своєму телеграм-каналі в неділю.

За його словами, працівники ДСНС розібрали близько 30% завалів і припиняють роботи під час повітряної тривоги, оскільки можливі повторні удари.

Як повідомлялося, внаслідок удару окупантів по харківському "Епіцентру" загинули 16 людей, 44 постраждали. Перед тим була інформація про 13 загиблих і 43 поранених, 16 осіб тоді вважалися безвісти зниклими. Раніше, коли була інформація про 13 загиблих і 43 поранених, повідомлялося про 16 безвісти зниклих.

ОСТАННЄ

Орбан домовився з Ердоганом щодо продовження постачання російського газу до Угорщини - ЗМІ

9 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Італія надасть Україні 30 млн євро на будівництво нового корпусу дитячої лікарні на Одещині

Шмигаль: зміцнення оборонпрому України посилює безпеку Європи

Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин

Мінкульт засудив побиття артистів ансамблю "Гуцулія" на Львівщині

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

У Тернополі вже 38 жертв російської атаки 19 листопада, з них 8 дітей - поліція

На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА