Інтерфакс-Україна
11:40 21.05.2024

Ініціатива щодо посилення української ППО вже зібрала майже мільярд євро - МЗС Німеччини

2 хв читати
Ініціатива щодо посилення української ППО вже зібрала майже мільярд євро - МЗС Німеччини
Фото: https://www.facebook.com/abaerbock

На глобальну ініціативу з посилення української протиповітряної оборони наразі зібрано майже мільярд євро, повідомили в МЗС Німеччини з нагоди 8-го візиту міністра закордонних справ Анналени Бербок до Києва.

Зазначається, що мета поїздки міністра закордонних справ - запевнити українців, що Німеччина та Європа продовжуватимуть твердо стояти на боці України і не припинять свою підтримку.

"Глобальну ініціативу з посилення протиповітряної оборони, яку міністр закордонних справ нещодавно висунув разом із міністром оборони Пісторіусом, також варто розглядати в цьому контексті. Наразі зібрано майже мільярд євро для надання додаткової підтримки українській ППО", - йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначили, що робота триває. І водночас ініціатива також захищає безпеку країн ЄС від російської агресії.

"Наша підтримка ґрунтується на глибокій вірі в те, що Україна виграє цю війну... Німеччина разом із багатьма іншими країнами з усіх куточків світу твердо стоїть на боці України. На це народ України може розраховувати в довгостроковій перспективі", - сказала Бербок.

Вона також переконана, що місце України - в Європейському Союзі.

"Вступ України до ЄС є необхідним геополітичним наслідком агресивної війни Росії, яка порушує міжнародне право. Україна домоглася вражаючого прогресу і перебуває на шляху реформ, незважаючи на деструктивність Росії. Наразі важливо не послаблювати наших зусиль - у судовій реформі, боротьбі з корупцією та свободі ЗМІ", - зазначила міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА