Інтерфакс-Україна
11:03 17.05.2024

Уламки російського дрона пошкодили один з енергооб'єктів на Вінниччині - Міненерго

1 хв читати

Падіння уламків російського дрона призвело до пошкодження обладнання одного з енергетичних об'єктів на Вінниччині та знеструмлення понад 23 тис. абонентів у чотирьох населених пунктах, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його оновленням у телеграм-каналі, на ранок п'ятниці більшість із них заживлено.

НЕК "Укренерго" у своєму телеграм-каналі уточнила, що було пошкоджено місцеве обленерго, на ранок залишаються без електропостачання 202 споживачі.

Крім того, повідомляє Міненерго, на Сумщині з технологічних причин короткостроково вимикали високовольтну повітряну лінію, унаслідок чого знеструмлювали підприємство теплогенерації та побутових споживачів у Сумах, а також об'єкти залізниці.

У Харкові відключали понад 182 тис. побутових споживачів, метрополітен, тепломережі та очисні споруди.

"Укренерго" додало, що через вісім хвилин лінію було повернуто в роботу дією автоматики, енергоживлення споживачів відновлено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА