Інтерфакс-Україна
07:54 08.05.2024

Росіяни обстріляли шість громад у прикордонні Сумської області

1 хв читати

Російські окупанти 10 разів обстріляли Сумську область протягом вівторка, під ворожим вогнем опинилися мешканці 6 громад, розташованих у прикордонній зоні, повідомила Сумська ОВА.

"Протягом дня росіяни провели 10 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 49 вибухів. Обстрілів зазнали Хотинська, Юнаківська, Миропільська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська громади", - йдеться у повідомленні.

По Білопільській ворог бив із мінометів (4 вибухи) та РСЗВ (6 вибухів). По Миропольській здійснено артилерійський обстріл (2 вибухи). У Хотинській зафіксовано обстріли з РСЗВ (6 вибухів) та артилерії (1 вибух). По Юнаківській росіяни вдарили з РСЗВ (6 вибухів) та мінометів (2 вибухи). На територію Великописарівської ворог скинув 20 мін. Краснопільську обстріляв із міномета (2 вибухи).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Госпіталь ветеранів отримав п’ять генераторів від Фонду Порошенка

Разумков виступає проти позбавлення права на відстрочку всіх чоловіків 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

В Запорізькій області оголошено обов’язкову евакуацію дітей із п’яти населених пунктів – Мінрозвитку

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

У Краматорську через російський обстріл загинув чоловік – ДСНС

Уночі Росія атакувала Україну 113 дронами та трьома балістичними ракетами - Зеленський

Аварійні відключення діють у Києві та п'яти областях – "Укренерго", Міненерго

Енергокомітет Ради підтримав кандидатуру Шмигаля на посаду першого віцепрем’єра-міністра енергетики

"АТБ" збільшило поставки товарів в магазини мережі у столиці

Віткофф і Кушнер планують найближчим часом відвідати Москву для зустрічі з Путіним – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА