Інтерфакс-Україна
07:46 07.05.2024

Протягом ночі ворог чотири рази атакував Нікопольщину

1 хв читати
Протягом ночі ворог чотири рази атакував Нікопольщину

Російські війська в ніч проти вівторка обстріляли з артилерії та дронів-камікадзе Нікопольський район, пошкоджено житлові будинки, магазин і газогін, повідомив голова Дніпропетровської області Сергій Лисак.

"Протягом ночі ворог чотири рази атакував Нікопольщину. З артилерії обстріляв Марганецьку громаду. Дронами-камікадзе вдарив по самому Нікополю і Мирівській громаді", - ідеться в його телеграм-каналі.

Лисак зазначив, що пошкоджено 3 приватні будинки, господарську споруду, магазин і газопровід.

Тим часом постраждалих серед жителів немає.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Щонайменше 12 000 людей загинули в результаті репресій в Ірані – ЗМІ

Федоров назвав серед своїх досягнень в уряді 5 місце України у світі за рівнем розвитку цифрових держпослуг

Зеленський вніс до Ради подання про призначення Федорова міністром оборони

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот

Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА