Інтерфакс-Україна
13:57 03.05.2024

Зеленський у Хмельницькому обговорив безпеку АЕС і призначив голову обладміністрації

1 хв читати
Зеленський у Хмельницькому обговорив безпеку АЕС і призначив голову обладміністрації

Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю в Хмельницькому обговорив, зокрема, безпеку Хмельницької АЕС.

"Сьогодні в Хмельницькому. День присвячений ситуації в області, безекові питання, захист регіону, все, що стосується внеску Хмельницької області в оборону всієї нашої держави. Були детальні доповіді щодо ППО та РЕБ в області на ключових об'єктах. Ми обговорили безпеку Хмельницької атомної станції, загалом потенціал енергетики в регіоні та відновлення тих об'єктів, які були пошкоджені російськими ударами", - сказав він у відеозверненні.

"Призначив сьогодні очільника обласної адміністрації Сергія Тюріна. Презентували в області нашу економічну платформу "Зроблено в Україні". Мав нагоду поспілкуватися і подякувати підприємцям регіону. Всім, хто зберігає робочі місця та забезпечує економічну основу для нашої держави", - сказав Зеленський.

За його словами, "окремо сьогодні зустрівся з нашими прикордонниками, з курсантами Академії Державної прикордонної служби України".

"І почав цей день відвідуванням військового госпіталю та вдячністю нашим лікарям, медичним сестрам, братам, кожному і кожному, хто допомагає рятувати наших воїнів після поранення та забезпечує реабілітацію", - зазначив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Португалія відмовилася від заміни своїх винищувачів F-16 на більш сучасні F-35 через Трампа – ЗМІ

Велика Британія надасть 2 мільярди фунтів стерлінгів кредиту союзницьким урядам для закупівлі зброї британського виробництва – ЗМІ

Суд зобов’язав Мінкульт передати костел парафії: ухвалено остаточне рішення

Ціни на свинину можуть зрости через наближення Великодніх свят - аналітики

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА