Інтерфакс-Україна
18:31 25.04.2024

Волонтери ТЧХУ працюють у штабі з ліквідації наслідків ракетного удару РФ у Смілі

1 хв читати
Волонтери ТЧХУ працюють у штабі з ліквідації наслідків ракетного удару РФ у Смілі

Волонтери Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) працюють у штабі з ліквідації наслідків російського ракетного удару в Смілі.

"Зранку 25 квітня ракетного удару зазнало місто Сміла, що на Черкащині... Спільно з Головним управлінням ДСНС України у Черкаській області, обласною й районною державними адміністраціями команда Черкаської обласної організації Українського Червоного Хреста працює в штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", - повідомило ТЧХУ у фейсбуці.

437728504-841306571374548-5440657525365150918-n

Волонтери ТЧХУ видають гуманітарну допомогу, ковдри та засоби для тимчасового перекриття пошкоджених будівель і вікон. Окрім цього, загін швидкого реагування Українського Червоного Хреста в Черкаській області надавав допомогу постраждалим, обстежує зруйновані будівлі, збирає й оцінює інші потреби людей, чиє житло постраждало від ворожого ракетного удару.

Як повідомлялося, вибуховою хвилею та уламками пошкоджено 47 приватних будинків на кількох вулицях, вибито вікна в сусідніх багатоповерхівках. По допомогу до медиків звернулося шестеро жителів.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури, ворог застосував крилату ракету "Іскандер". Унаслідок ракетного удару в Черкаському районі вибуховою хвилею та уламками пошкоджено також об'єкт критичної інфраструктури.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА