Інтерфакс-Україна
21:57 15.04.2024

У Кривому Розі у більшій частині міста відсутнє електропостачання - Вілкул

1 хв читати
У Кривому Розі у більшій частині міста відсутнє електропостачання - Вілкул

Через екстремальні погодні умови в місті відключено від електрики більшу частину абонентів, лікарні та критична інфрастура працюють на генераторах, повідомляє в понеділок голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Енергетики провели аварійне відключення світла фактично по всьому місту. Лікарні та критична інфраструктура перейшли на генератори. Нагадую, що в місті 213 пунктів незламності, де все є. Енергетики обіцяють відновлення за кілька годин", - розповів він.

Пізніше офіційний канал компанії ДТЕК повідомив про відновлення електропостачання.

"Кривий Ріг: 145 000 сімей знову зі світлом після негоди Погодні умови спричинили знеструмлення частини жителів Криворізького району. Наразі більшість мешканців міста зі світлом. Продовжуємо працювати з точковими заявками", - йдеться в повідомленні компанії в телеграмі.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА