Інтерфакс-Україна
03:38 14.04.2024

Байден: Наша прихильність безпеці Ізраїлю від загроз з боку Ірану - непохитна

1 хв читати
Байден: Наша прихильність безпеці Ізраїлю від загроз з боку Ірану - непохитна

 Президент США Джо Байден зустрівся в Білому домі з командою національної безпеки, щоб обговорити інформацію про атаку Ірану на Ізраїль.

"Я щойно зустрівся зі своєю командою національної безпеки, щоб отримати оновлену інформацію про напади Ірану на Ізраїль. Наша відданість безпеці Ізраїлю від загроз з боку Ірану і його довірених осіб непохитна", - написав він у соцмережі X.

Як пише CNN, за словами представника Білого дому, зустріч президента США Джо Байдена з командою національної безпеки в Ситуаційній залі наразі завершено. За словами чиновника, група може знову зібратися пізніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА