Інтерфакс-Україна
08:50 19.03.2024

Унаслідок обстрілів РФ на Донеччині за добу загинув один місцевий житель, ще п’ятеро дістали поранення

1 хв читати
Унаслідок обстрілів РФ на Донеччині за добу загинув один місцевий житель, ще п’ятеро дістали поранення

Унаслідок обстрілів РФ у Донецькій області за добу загинув один місцевий житель, ще 5 осіб дістали поранення, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у вівторок уранці.

"За 18 березня росіяни вбили 1 жителя Донецької області - в Очеретиному. Ще 5 осіб в області за добу дістали поранення", - написав він у телеграм-каналі.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ на Донеччині вбито 1886 місцевих жителів, поранено - 4723.

Загальну кількість жертв росіян на Донеччині подано без урахування Маріуполя і Волновахи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА