Інтерфакс-Україна
16:55 05.03.2024

Пошукові роботи на місці зруйнованої двоповерхової будівлі в Краматорську завершено

1 хв читати

Пошукові роботи на місці зруйнованої 20 лютого двоповерхової будівлі в Краматорську завершено; людину, яка, імовірно, перебувала в будівлі, знайти не вдалося - її вважають безвісти зниклою, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"20 лютого відбувся ракетний обстріл міста, внаслідок якого було частково зруйновано двоповерхову будівлю на території одного з підприємств міста. За інформацією, під завалами може перебувати одна особа", - йдеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі у вівторок.

Як повідомляється, пошукова операція тривала протягом двох тижнів. "Рятувальники розібрали 980 тонн зруйнованих конструктивних елементів будівлі. Розібрано 100% завалу, але чоловіка знайти не вдалося".

"Роботи завершено. Чоловік вважається безвісти зниклим", - повідомили в ДСНС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА