19:44 03.03.2024

Окупанти за день 11 разів обстріляли Нікопольський район з артилерії та дронів-камікадзе

1 хв читати
Окупанти за день 11 разів обстріляли Нікопольський район з артилерії та дронів-камікадзе

Російські окупанти за день 11 разів обстріляли Нікопольський район з артилерії і дронів-камікадзе, внаслідок чого постраждала жінка, зафіксовано руйнування, повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак станом на 18:30 неділі.

"Артобстріли і дрони-камікадзе. Сьогодні Нікопольщина пережила 11 ворожих атак. Били росіяни по районному центру. А ще по Марганецькій та Покровській сільській громадах. В останній є постраждала. Це 51-річна жінка. Вона лікуватиметься вдома", - написав він у телеграм-каналі.

За даними очільника ОВА, загалом агресор пошкодив 13 приватних будинків і стільки ж господарських будівель. Ще 2 - знищив. Пошкодив 4 авто: легкове та вантажні. Зачепив лінію електропередачі.

"На решті територій Дніпропетровщини було тихо", - додав Лисак.

 

 

 

ОСТАННЄ

Система розрахунків за цінними паперами ЄЦБ на EUR790 млрд запрацювала після апаратного збою

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 139 одиниць живої сили - Генштаб

Стармер: Велика Британія готова відправити в Україну наземні війська та підняти в повітря авіацію для підтримки мирної угоди

СТАРМЕР: ПУТІН ЗНАЄ, ЩО ЦЯ УГОДА БУДЕ ТРИВАЛОЮ

З початку доби Сили оборони відбили 118 ворожих атак - Генштаб

Мешканець Балаклії постраждав внаслідок ворожого удару по місту - Синєгубов

Ворог завдав масованого удару дронами по енергосистемі Харківщини – ОДА

Трамп про військову участь США в безпеці України: Я не думаю, що ми будемо потрібні

Трамп підтвердив зустріч із Зеленським у п'ятницю для підписання угоди

Чеські та словацькі фермери блокують кордон на знак протесту проти імпорту з України та Південної Америки

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА