Інтерфакс-Україна
13:19 24.02.2024

Українську агропродукцію на польській залізничній станції Дорогуськ пошкодили втретє

1 хв читати

У день другої річниці повномасштабного російського військового вторгнення в суботу близько 9-ї ранку невідомі пошкодили вантажні вагони з бобами, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури (Мінінфраструктури).

"Системне знищення української агропродукції схоже на сплановані диверсії. Наша країна обороняється і виживає, зокрема, завдяки фермерам. Тому ті, хто вчинив ці злочини, точно не зацікавлені в українському мирі та перемозі цивілізованого світу. Ми закликаємо правоохоронні органи Польщі дати негайну реакцію", - прокоментував віцепрем'єр із відновлення України - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

"Укрзалізниця" вже втретє звернулася до правоохоронних органів Польщі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівський "Електронмаш" поставить Рівненській АЕС п'ять автобусів майже за 75,4 млн грн

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Норвегії наступні можливі спільні кроки у розмові з США

Зеленський анонсував подальше посилення бойових підрозділів

"Укренерго" у пʼятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

Житель Арканзасу виграв у лотерею $1,82 млрд

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА