Інтерфакс-Україна
19:21 23.02.2024

На лінії фронту за добу відбулося 58 бойових зіткнень

2 хв читати
На лінії фронту за добу відбулося 58 бойових зіткнень

Російські окупанти, незважаючи на значні втрати, не відмовляються від планів повної окупації України, ігнорують закони і звичаї війни, використовують тактику терору, завдають ударів, здійснюють обстріли як військових, так і цивільних об'єктів.

Ворог активно застосовує авіацію та квадрокоптери типу FPV, проводить штурмові дії за підтримки бронетехніки, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у фейсбуці.

"Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулося 58 бойових зіткнень", - зазначається в повідомленні.

На куп'янському напрямку ворог здійснив 1 атаку на позиції українських військ біля населеного пункту Синьківка Харківської області.

На лиманському напрямку українськими воїнами відбито 1 атаку противника поблизу населеного пункту Терни Донецької області, де ворог намагався прорвати оборону українських військ.

На бахмутському напрямку силами оборони відбито 6 атак противника неподалік населеного пункту Іванівське Донецької області, де ворог намагався покращити своє тактичне положення.

На авдіївському напрямку українськими захисниками відбито 9 атак ворога у населених пунктів Ласточкине, Сєверне, Первомайське Донецької області.

На мар'їнському напрямку сили оборони продовжують стримувати ворога біля населених пунктів Новомихайлівка та Побєда Донецької області, де ворог за підтримки авіації 31 раз намагався прорвати оборону українських військ. Успіху противник не досяг.

На запорізькому напрямку силами оборони відбито 1 атаку противника у Роботиного Запорізької області.

У зоні відповідальності ОСУВ "Одеса", на херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити українські підрозділи з плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом доби здійснено 7 спроб штурму позицій українських військ.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

13 квітня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Порошенко привітав Мадяра з перемогою на парламентських виборах в Угорщині

Генштаб: росіяни продовжують атаки попри "великоднє перемир'я", ЗСУ реагують у відповідь

Стубб і Зеленський обговорили ситуацію на фронті та підтримку України

Свириденко привітала Мадяра з перемогою і висловила сподівання на зміцнення українсько-угорського партнерства

РФ знову б'є по енергетиці: на Чернігівщині знеструмлено понад 12 тис. абонентів

США розпочнуть блокаду Ормузької протоки у понеділок о 17:00 за Києвом

Зеленський привітав Мадяра з перемогою і заявив про готовність розвивати співпрацю з Угорщиною

Сибіга про угорські вибори: Рекордно висока явка відображає поворотний момент для Угорщини

Чистий притік в Україну за два тижні перед Великоднем склав 128 тис. людей – дані Держприкордонслужби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА