Інтерфакс-Україна
12:08 13.02.2024

САП повідомив колишньому нардепу про підозру в незаконному отриманні компенсації за житло

1 хв читати

Антикорупційні органи України повідомили про підозру в незаконному отриманні 613 тис. грн компенсації за житло в Києві колишньому народному депутату, який обіймає керівну посаду в одній із райрад, інформують у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

"12 лютого 2024 року за дорученням керівника САП прокурор повідомив про підозру народному депутату України VIII скликання, який наразі обіймає керівну посаду в одній із районних рад, у незаконному отриманні 613 тис. грн компенсації за винайм житла у столиці", - ідеться в повідомленні прокуратури в телеграм-каналі у вівторок.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 КК України, а оскільки місцезнаходження колишнього нардепа не встановлено, про підозру йому повідомлено в порядку ст. 135, ст. 278 КПК України.

"У межах слідства, яке здійснюють детективи НАБУ, встановлено, що попри наявність власного житла у столиці, народний депутат без законних на те підстав продовжив користуватися готельним номером ДП "Готельний комплекс "Київ". У результаті з вересня 2016-го по березень 2019 року він незаконно отримав понад 613 тис. грн компенсацій за винайм житла", - уточнюється в повідомленні.

Правоохоронці не називають прізвища підозрюваного.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА