Інтерфакс-Україна
17:20 11.02.2024

Через обстріл у Херсоні поранено жінку, зафіксовано влучання в медзаклад - ОВА

1 хв читати

Унаслідок денного обстрілу в Херсоні постраждала жінка, її доправили в лікарню в стані середньої тяжкості, також було пошкоджено будівлю одного з медичних закладів, повідомила Херсонська обласна військова адміністрація.

"Окупанти вдарили по Херсону. Постраждала пасажирка маршрутки. 61-річну жінку доставили в лікарню в стані середньої тяжкості", - йдеться в повідомленні ОВА в телеграм-каналі в неділю.

Пізніше, Херсонська ОВА також повідомила про влучання в медзаклад: "ворожа армія поцілила в один із медичних закладів Херсону. Через удар пошкоджено внутрішні приміщення, систему теплопостачання", - зазначено в повідомленні.

"На щастя, обійшлося без жертв", - зазначають в ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА