23:35 27.01.2024

Промисловий об'єкт у Кременчуцькому районі, попередньо, було атаковано двома балістичним ракетами - Полтавська ОВА

1 хв читати
Промисловий об'єкт у Кременчуцькому районі, попередньо, було атаковано двома балістичним ракетами - Полтавська ОВА

 Промисловий об'єкт у Кременчуцькому районі, попередньо, атакували двома балістичними ракетами, на місці триває ліквідація пожежі, повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін у суботу ввечері.

"Триває ліквідація пожежі внаслідок російської атаки по промисловому об'єкту в Кременчуцькому районі. Попередньо - дві балістичні ракети", - написав він у Телеграм-каналі.

За його словами, інформація про жертв і постраждалих станом на зараз відсутня. На місці працюють усі необхідні екстрені служби.

Раніше повідомлялося, що внаслідок ракетного удару в Кременчуцькому районі є влучання в промисловий об'єкт, виникла пожежа.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА