Інтерфакс-Україна
15:44 09.01.2024

Мерія італійського міста Модена відкликала дозвіл на пропагандистську виставку про окупований Маріуполь

1 хв читати
Мерія італійського міста Модена відкликала дозвіл на пропагандистську виставку про окупований Маріуполь

За зверненням української сторони мерія італійського міста Модена відкликала дозвіл на пропагандистську виставку про окупований Маріуполь, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Щиро вітаємо це рішення. Вдячні як мерії міста, так і українцям в Італії, які не дали ввести в оману італійське суспільство про наслідки російських злочинів у Маріуполі та Україні. Закликаємо й інші міста у світі не надавати майданчиків для подібних російських провокацій. Це стане важливим внеском у перемогу України над російською агресією", - написав речник у фейсбуці.

Раніше з'явилася інформація про те, що в Модені планують провести захід про те, як Маріуполь нібито переживає "швидкий процес відновлення" після того, як його окупувала РФ. Відповідний анонс у фейсбуці розмістили організатори.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко назвав провокацією виставку в Модені (Італія) про "розквіт" Маріуполя під російською окупацією.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави Міненерго та МАГАТЕ домовилися про спільну нараду щодо ситуації на АЕС України на тлі загроз РФ

Трамп заявив, що Європа має сфокусуватися на російсько-українській війни, а не на Гренландії

Мерц заявив, що від мит Трампа постраждають не тільки європейці, але й американці

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 11, одна людина загинула - прокуратура

Виші вже розгорнули майже 150 пунктів підтримки громадян - Міносвіти

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА