Інтерфакс-Україна
11:18 05.01.2024

На Волині в ДТП за участю правоохоронця загинув 14-річний підліток

1 хв читати
На Волині в ДТП за участю правоохоронця загинув 14-річний підліток

У Ковельському районі Волинської області співробітник правоохоронного органу на службовому автомобілі скоїв ДТП, унаслідок якої загинув 14-річний підліток, повідомляють у Державному бюро розслідувань (ДБР).

"Працівники ДБР розпочали розслідування за фактом дорожньо-транспортної пригоди на Волині, в якій загинув 14-річний пішохід", - повідомляється в телеграм-каналі ДБР у п'ятницю.

За інформацією бюро, ДТП сталася близько 20:00 години 4 січня в селі Пульмо Ковельського району. "Водій службового автомобіля, правоохоронець, не обрав безпечної швидкості, не врахував дорожньої обстановки під час дощу та скоїв наїзд на пішохода. 14-річний юнак рухався в попутному напрямку, від отриманих травм хлопець загинув на місці події", - зазначається в повідомленні.

Порушено кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу). Проводяться невідкладні слідчі дії, призначено низку експертиз для встановлення всіх обставин трагедії. 

ОСТАННЄ

Зеленський вшанував пам'ять загиблих в результаті російського удару у ніч на 24 квітня

Зеленський щодо заяви Трампа про Крим: Україна не буде визнавати юридично російськими будь-які тимчасово окуповані території

У України немає достатньо зброї, щодо повернути контроль над Кримом збройним шляхом - Зеленський

Україна очікує від США сильних гарантій безпеки, як у Ізраїлю - Зеленський

Зеленський щодо поїздки на прощання з Папою Франциском: Якщо я не встигну, Україна буде представлена на рівні голови МЗС та першої леді

Підрив Каховської ГЕС позбавив доступу до води понад 1 млн українців – спецдоповідь омбудсмана

Байден із дружиною відвідають похорон Папи Римського

Співробітниця мережі "Аврора", її чоловік та син загинули внаслідок російської атаки на Київ

На сході України з січня РФ втратила вже понад 800 танків - речник ОСУВ "Хортиця"

Путін і Віткофф обговорили можливість відновлення прямих переговорів Росії та України - Ушаков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА