Інтерфакс-Україна
11:02 31.12.2023

Тарнавський: окупанти знову активно застосовують керовані авіабомби

1 хв читати
Тарнавський: окупанти знову активно застосовують керовані авіабомби

На Таврійському напрямку російські окупанти активно застосовують керовані авіабомби, за добу було завдано 16 авіаударів, водночас кількість ворожих піхотних атак не змінилася, повідомляє командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Російські окупанти знову активно застосовують керовані авіабомби. 16 авіаударів за добу. Усі, крім одного, на Донеччині. Кількість піхотних атак залишається на тому самому рівні. Найбільш активний ворог поблизу Авдіївки та на Маріїнському напрямку. Загалом противник провів 32 бойові зіткнення, здійснив 864 артобстріли та 1 ракетний удар", - написав Тарнавський у телеграм-каналі в неділю.

За минулу добу загальні втрати ворога сягнули 466 осіб і 52 одиниці військової техніки. Зокрема, 8 танків, 7 ББМ, 16 артсистем, 32 БпЛА, 4 одиниці спецтехніки та 15 автомобілів. Крім цього, ЗСУ знищили ЗРК "Бук-М", САУ 2С19 Мста-С і самохідний міномет 2С4 Тюльпан калібру 240 міліметрів, а також 4 ворожі склади боєприпасів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

The Verge: OpenAI працює над створенням конкурента соцмережі Х

Гончаренко заявив, що не голосуватиме за продовження мобілізації та воєнного стану

ЄСПЛ розпочав процедуру щодо незаконного всиновлення росіянами українських дітей з окупованого Криму

Українським морським коридором експортовано близько 73 млн тонн зерна – Кулеба

Парламент Словаччини відмовився засуджувати РФ за атаки на Кривий Ріг та Суми – ЗМІ

Україна незабаром отримає нові системи ППО Patriot - Рютте

Київрада ухвалила рішення про безоплатне одноразове харчування для дітей захисників і захисниць, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС у комунальних закладах освіти

Україна представить проєкт DAKH (ДАХ): Vernacular Hardcore на Міжнародній архітектурній бієнале у Венеції

Наразі невідомо, чи планує Трамп прийняти запрошення відвідати Україну

Рада спростила механізм списання військового майна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА