Інтерфакс-Україна
20:41 27.12.2023

Відновлено електропостачання жителів Херсона

1 хв читати
Відновлено електропостачання жителів Херсона

Енергетики відновили електропостачання жителів Херсона, будинки яких були знеструмлені після масованого обстрілу у вівторок, повідомило міністерство енергетики в середу ввечері.

За його даними, після атаки ворога в обласному центрі без електропостачання залишалися близько 94 тис. абонентів, ще 1,7 тис. клієнтів було знеструмлено в сусідньому населеному пункті. Також були порушення в роботі Херсонської ТЕЦ, однак це не позначилося на стабільності теплопостачання.

"Наразі в Херсоні залишаються без світла близько 4 тис. клієнтів після попередніх обстрілів. Ще понад 700 абонентів - без світла внаслідок підтоплення після підриву греблі Каховської ГЕС", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, станом на ранок 27 грудня голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив, що через обстріли ворога без електропостачання залишалися 70% абонентів Херсонської області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА