Інтерфакс-Україна
20:14 15.12.2023

На Львівщині створили 45 мобільних груп для боротьби з "шахедами", планують іще 55

1 хв читати
На Львівщині створили 45 мобільних груп для боротьби з "шахедами", планують іще 55

У Львівській області створили 45 мобільних груп для боротьби з "шахедами", планують створити ще 55, повідомив на брифінгу в межах Конгресу місцевих та регіональних влад начальник Львівської обласної військової адміністрації (ОВА) Максим Козицький.

"Наразі створено 45 мобільних груп для боротьби з "шахедами" на базі ПК "Захід" і триває створення 55 мобільних груп у межах новоствореного батальйону Сухопутних військ повітряної оборони", - сказав Козицький.

За його словами, до кінця року в області створять 100 таких груп для боротьби проти російських БПЛА.

Крім того, Козицький повідомив, що за останній місяць у Львівській області суттєво посилили протиповітряну оборону

"Ми не оголошували, але якщо взяти останній місяць, то ми явно покращили протиповітряну оборону в частині саме ракет. Це суперсучасні системи західного зразка", - сказав голова обладміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

Трамп: війна в Україні не почалася, якби президентські вибори у США у 2020 році не були сфальсифіковані

Брехт загинув на одному з атакованих РФ об’єктів, де особисто керував відновлювальними роботами – "Укренерго"

Трамп у Давосі: жодна країна, крім США, не може забезпечити безпеку Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА