19:36 29.11.2023

Правоохоронці викрили депутата Миргородської міськради на отриманні хабара в сумі $66,7 тис. за вирішення земельних питань

1 хв читати
Правоохоронці викрили депутата Миргородської міськради на отриманні хабара в сумі $66,7 тис. за вирішення земельних питань

Правоохоронці затримали депутата Миргородської міської ради в момент отримання $66,7 тис. хабара за "вирішення" земельних питань, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"Прокурори САП та детективи НАБУ за оперативного супроводу СБУ викрили депутата Миргородської міської ради, члена земельної комісії, на одержанні неправомірної вигоди у сумі 66,7 тис. дол. США за вирішення земельного питання", - йдеться в повідомленні САП у телеграм-каналі в середу.

Як повідомляється, за даними слідства, "посадовець висловив прохання місцевому фермеру надати неправомірну вигоду у сумі 66,7 тис. доларів США за сприяння у продовженні строку дії оренди земельних ділянок та оренди нових. Зокрема, зловмисник обіцяв за надану неправомірну вигоду особисто проголосувати та забезпечити достатню кількість голосів за прийняття потрібних рішень на засіданні земельної комісії та сесії міської ради".

Депутата викрили на гарячому - у момент передачі хабара - і "затримали згідно зі ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу", зазначено в повідомленні САП.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА