Інтерфакс-Україна
08:45 26.11.2023

Російські війська вночі знову обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області

1 хв читати
Російські війська вночі знову обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області

Російські війська вночі знову обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області, обійшлося без постраждалих, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак у неділю вранці.

"Опівночі росіяни цілилися з важкої артилерії по Нікопольщині. Вдарили по Марганецькій громаді. Атаковану територію обстежують - з'ясовують наслідки", - написав він у своєму телеграм-каналі.

"Головне - без постраждалих", - уточнив Лисак.

Крім того, повідомив очільник Дніпропетровщини, бійці з ПвК "Схід" за ніч вполювали два ворожі "Шахеди". Знищили безпілотники над Новомосковським і Синельниківським районами.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули 3 бомби на Слов'янськ, у місті 6 постраждалих, серед них дитина – ОВА

Військові зможуть повернутися з СЗЧ в обраний підрозділ протягом 5 діб після подання рапорту – Міноборони

Сили оборони уразили важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника

УЧХ взяв участь у навчаннях ДСНС та МВС

СБУ уразила нафтогазовий термінал "Таманьнафтогаз" на півдні РФ

В Україні в неділю очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 77 голосів

Росіяни вдарили по Запорізькій області, одна людина загинула – МВС

На Сумщині внаслідок ударів загинули двоє людей – ОВА

Вибухотехніки Нацполіції з початку повномасштабного вторгнення вилучили майже 490 тис. боєприпасів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА