Інтерфакс-Україна
07:09 22.11.2023

П'ятий енергоблок Запорізької АЕС переводять у "холодний зупин" - МАГАТЕ

1 хв читати
П'ятий енергоблок Запорізької АЕС переводять у "холодний зупин" - МАГАТЕ

П'ятий енергоблок тимчасово окупованої Запорізької АЕС переводять у режим "холодного зупину", повідомляє пресслужба МАГАТЕ.

"Після холодного зупину ЗАЕС проведе випробування, щоб визначити, чому у вторинному контурі охолодження одного з парогенераторів блоку було виявлено низький рівень бору", - йдеться в повідомленні.

Після переведення п'ятого енергоблоку в "холодний зупин" в режимі "гарячого зупину" залишиться лише один із шести реакторів станції для виробництва пари та опалення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 121 ворожу атаку – Генштаб

Посол ЄС вважає повернення Угорщиною коштів Ощадбанку важливим сигналом, очікує нового імпульсу в переговорах про вступ

У лікарні помер ще один постраждалий внаслідок ракетного удару по Мерефі 4 травня – прокуратура

У Подільському районі Києва затримали чоловіка за стрілянину – поліція

Посол ЄС: незважаючи на заклики РФ до нашого від'їзду, ми в Києві, ми з Україною. І нікуди не плануємо їхати

Кількість постраждалих у Харкові зросла до чотирьох, ще один 8-річний хлопчик зазнав стресу – ОВА

Путін заявив про можливість зустрічі з Зеленським у третій країні та стверджує про нібито неготовність України до обміну полоненими

У Харкові трое постраждалих, серед них 8-річна дитина

На честь Дня Європи монумент "Батьківщина-мати" підсвітили в кольори прапору ЄС

Російський БпЛА поцілив по дев'ятиповерхівці в Харкові, даних щодо постраждалих немає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА