Інтерфакс-Україна
15:10 20.11.2023

Окупанти обстріляли Нікополь, загинула жінка, пошкоджено 3 будинки

1 хв читати

Одна людина загинула і одна дістала поранення внаслідок артилерійського обстрілу російськими окупантами міста Нікополь Дніпропетровської області, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Під час артилерійського обстрілу Нікополя окупанти вбили 83-річну жінку. Поранення дістав 53-річний чоловік. Пошкоджено три приватні будинки, дві господарські будівлі, авто, лінію електропередач і газопровід. Інформація уточнюється", - написав Лисак у телеграмі у понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС засудив до 4,5 років позбавлення волі ексдепутата Одеської облради, який завдав держбюджету збитків на 16,4 млн грн

Свириденко: Уряд запустив комплексну трансформацію військової служби

ПриватБанк у ніч на 13 червня призупинить карткові операції, роботу банкоматів і терміналів

Посадовця РТЦК на Тернопільщині затримано на хабарі – ДБР

Питання демонтажу недобудови "Апрель-2" на станції швидкісного трамваю "Кільцева дорога" вирішуватимуть після суду – мер

Апеляційний суд підтвердив довічний вирок інформаторці РФ з Херсона – Офіс генпрокурора

ВАКС продовжив строк тримання під вартою ексміністра Галущенка, але зменшив заставу до 150 млн грн – ЦПК

Україна запускає реформу військової служби з новими умовами контрактів

Одну жінку поранено у Запоріжжі через ворожу атаку безпілотником – ОВА

Лубінець: в Тернопільському ТЦК утримувалися люди з психічними розладами та інвалідністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА