Інтерфакс-Україна
21:24 19.11.2023

Зеленський: Ключове зараз - це гарантії партнерів, що підтримка України буде достатньою і наступного року

1 хв читати
Зеленський: Ключове зараз - це гарантії партнерів, що підтримка України буде достатньою і наступного року

У комунікації з партнерами зараз важливими є гарантії того, що підтримка України буде достатньою і наступного року, заявив президент України Володимир Зеленський, зазначивши, що потрібен цей сигнал у бік Росії.

"Продовжуємо готуватися до запланованих міжнародних подій цього тижня. Буде важлива активність - нова комунікація з нашими партнерами", - заявив він у вечірньому відеозверненні.

Зеленський наголосив, що "ключове зараз - це гарантії того, що підтримка України буде достатньою і наступного року також".

"Я дякую всім країнам, які розглядають це так само, як і ми. Потрібен цей сигнал у бік Росії: щоб вони не робили, світ не втомиться захищати свободу і міжнародний порядок", - зазначив він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість членів G7 готові знизити верхню межу ціни на російську нафту без участі США - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

Ільва Йоханссон стане спеціальним посланником ЄС у справах українців - ЗМІ

Кількість загиблих внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня зросла до 9, пошукову операцію закінчено - мер

Сибіга й Таяні обговорили підготовку до Конференції з відновлення України в Римі

Один загиблий і троє поранених через ворожі авіаційні удари в Запорізькій області

Кремль добре обізнаний із можливостями ГУР, спецслужби РФ ставляться до української розвідки з професійною повагою - військовий аналітик

Українські військові кіберфахівці зламали у четвер 110 російських сайтів – Сили оборони

Трамп бачить, що Росія не зовсім чесна щодо війни – Зеленський

У Росії створюються війська безпілотних систем, заявив Путін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА