Інтерфакс-Україна
11:21 12.11.2023

У Харкові стався вибух на АЗС, одна людина постраждала

1 хв читати

У Харкові стався вибух на АЗС у районі Південного вокзалу, повідомляє пресслужба Національної поліції України.

"На місці працюють усі необхідні служби. Патрульні тимчасово обмежили рух транспорту. Такі обмеження триватимуть до завершення роботи екстрених служб", - зазначено в повідомленні поліції.

Як повідомляє "Суспільне" з посиланням на речника ДСНС Харківської області Євгена Василенка, пожежу, що виникла, вже ліквідовано.

"Пожежу загасили протягом десяти хвилин. Перекинутися на обладнання заправки вогонь не встиг. Причини загоряння наразі встановлюються", - зазначається в повідомленні.

Унаслідок вибуху травмувався чоловік, його госпіталізували. 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА