Інтерфакс-Україна
11:55 09.11.2023

Трохи більше ніж 70 громадян РФ отримали візу на в'їзд в Україну - Держприкордонслужба

1 хв читати
Трохи більше ніж 70 громадян РФ отримали візу на в'їзд в Україну - Держприкордонслужба

Трохи більше ніж 70 громадян РФ отримали візу, що дасть змогу перетнути кордон на в'їзд в Україну, проте не всі з цих людей скористалися правом в'їзду, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Для громадян РФ із літа минулого року було встановлено візовий режим для в'їзду. Наразі трохи більше ніж 70 громадян РФ отримали візу, яка дасть змогу перетнути кордон на в'їзд в Україну. Але не всі ще цим правом скористалися. Тобто менше ніж 70 громадян РФ, які отримали візу, перетнули кордон на в'їзд в Україну", - сказав Демченко на пресконференції в Києві в четвер.

Водночас у відомстві наголосили, що наявність візи не є безумовною підставою пропуску громадян РФ на територію України. Крім іншого, вони мають підтвердити мету своєї поїздки в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінляндія може багато зробити для безпеки в Арктиці – Стубб

Віткофф задоволений зустріччю з командою України у Давосі: все зводиться до одного питання, яке можна вирішити

Уже 78 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Стубб не впевнений, що РФ схвалить 20-пунктний план і закликає посилити на неї тиск

Віткофф на українському сніданку у Давосі анонсував свій візит до Москви у п’ятницю для припинення війни

Рютте в Давосі: наш головний ворог – Росія

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 80 ворожих БпЛА із 94, є влучання на 10 локаціях

Довгострокова безпека, верховенство права та реформи є основою залучення інвесторів до України – глава BlackRock

Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку на Одещині, евакуйовано 58 людей – ОВА

Росіяни завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА