04:12 09.11.2023

НКЕК спростила доступ до кабельної каналізації

1 хв читати

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК), спростила доступ до кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж.

Регулятор зареєстрував у Міністерстві юстиції Положення про кабельну каналізацію електронних комунікацій, затверджене постановою НКЕК 6 вересня 2023 року №342, повідомила прес-служба НКЕК у Facebook.

Документом регулюються питання надання та отримання доступу до кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж та їх надання та отримання у користування.

"Положення спрямоване на спрощення умов ведення діяльності або започаткування бізнесу у сфері електронних комунікацій, створення умов для розвитку інфраструктури електронних комунікаційних мереж", - пояснюється в повідомленні НКЕК.

Норми документа дозволять суттєво скоротити терміни отримання доступу до кабельної каналізації електронних комунікаційних мереж. Очікується, що вони скоротяться з нинішніх трьох-чотирьох місяців до тижня-двох. Крім того, дозволить автоматизувати процеси обліку прокладених кабелів електронних комунікацій та іншого супутнього обладнання, оптимізувати пошук трас прокладання електронних комунікацій, що дозволить замовникам самим вибирати такі траси з урахуванням своїх потреб.

Проект положення розроблено у взаємодії з учасниками ринку, зацікавленими сторонами та громадськістю.

При розробці документа враховано 70% із понад 40 пропозицій та зауважень фахівців "Української асоціації операторів зв'язку "Телас", Інтернет Асоціації – ІнАУ, Телекомунікаційної палати України та компанії "Укртелеком".

Документ набуде чинності з моменту опублікування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

QR-код військово-облікового документа тепер можна пред'являти при перетині кордону - спікер ДПСУ

Поліція відкрила кримінальні провадження за фактом нападу на колишнього військовослужбовця у Дніпрі

Окупанти за добу 5 разів обстріляли 4 громади Сумської області - ОВА

Сирський відвідав навчальний центр, де готують мобілізованих

Глава МЗС України пояснив "відкликання" підписів під спільним комюніке Саміту миру

Підрозділи 24 ОМБр передислоковано для посилення оборони в район Часового Яру

Кулеба: у Пекіні уважно вивчають результати Саміту миру, переконаний у продовженні розмови з Китаєм щодо припинення війни в Україні

На фронті відбулося 128 бойових зіткнень, із них 48 - на Покровському напрямку -

Окупанти за добу завдали двох ракетних і 36 авіаударів по Україні - Генштаб ЗСУ

Кулеба: Саміт у Швейцарії став "стрибком до миру", попереду ще дуже важкий шлях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА