Інтерфакс-Україна
20:10 05.11.2023

Сектор Гази покинули вже 300 американців

1 хв читати
Сектор Гази покинули вже 300 американців

Із Сектора Гази дотепер евакуювали приблизно 300 громадян США, повідомив у неділю заступник радника президента США з національної безпеки Джон Файнер.

"Ми вважаємо, що в Газі є ще якась кількість американців, але за минулі кілька днів шляхом активних переговорів з усіма сторонами, які мають відношення до конфлікту, ми змогли домогтися виїзду 300 американців", - заявив Файнер телеканалу CBS News.

Він додав, що Вашингтон продовжить працювати над евакуацією решти своїх громадян з анклаву.

Евакуація іноземних громадян із Гази до Єгипту почалася раніше цього тижня. Люди залишають анклав через КПП "Рафах".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок, відомо про двох постраждалих – мер

У Вільнянську внаслідок атаки БпЛА постраждали двоє дітей та двоє дорослих

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України – ЗМІ

Рада відхилила євроінтеграційний законопроєкт про біоцидні продукти

Семеро людей дістали поранень на Дніпропетровщині через ворожі атаки безпілотниками та авіабомбами

Стефанчук: Висновок РЄ щодо Цивільного кодексу загалом позитивний, але є рекомендації

Боснія і Герцеговина стане 50-м учасником Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

У Силах оборони України не підтверджують інформацію про виведення російських військ з Кінбурнської коси – Волошин

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА