Інтерфакс-Україна
12:03 28.10.2023

Шахти почали залучати до роботи ув'язнених - міністр юстиції

1 хв читати
Шахти почали залучати до роботи ув'язнених - міністр юстиції

Вугледобувні підприємства України почали залучати до роботи ув'язнених, повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

"Енергетична безпека - у надійних руках! Наші ув'язнені почали працювати шахтарями", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Водночас міністр перелічив низку переваг у залученні до роботи в шахті ув'язнених - заповнюється дефіцит робочої сили, самі ув'язнені отримують навички, які сприятимуть працевлаштуванню в майбутньому, та пристойну зарплату, яка дає змогу виплачувати відшкодування заподіяної злочином шкоди, сплачувати податки, наповнювати бюджетний спецфонд, а також задовольняти свої потреби. Водночас міністр наголосив, що за такого працевлаштування немає жодних проблем із бронюванням.

За його підрахунками, за зміну 10 працівників видобувають 25 тонн вугілля, що є основою енергобезпеки.

Слід зазначити, що великі промислові та видобувні підприємства останнім часом скаржаться на брак робочої сили в тих спеціальностях, які переважно отримують чоловіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок атак ворожих БпЛА по Херсону

П'ятеро дітей з Лозової, яких вивезли до РФ у перші дні повномасштабної війни, повернули до України

Зеленський: Умєров запропонував російській стороні зустріч на наступному тижні

Азербайджан готує позов до Росії через катастрофу літака AZAL

ГУР повідомив про знищення трьох кадирівців під час рейду на тимчасово окуповані території

Кількість постраждалих від ворожих атак у Дніпропетровській області зростає

ГУР проводить глибокі рейди на територію РФ та спростовує міф про непереможність російської армії

Зеленський затвердив персональний склад РНБО

Задимлення в районі Запорізької АЕС пов’язане з лісовою пожежею

Зеленський відзначив орденом Свободи 16-річних Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова, яких у Бердянську вбили російські загарбники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА