Інтерфакс-Україна
11:50 08.10.2023

Інформації про інших постраждалих українців в Ізраїлі поки що не надходило, загалом оперативний штаб опрацював 80 звернень - МЗС

2 хв читати
Інформації про інших постраждалих українців в Ізраїлі поки що не надходило, загалом оперативний штаб опрацював 80 звернень - МЗС

Оперативний штаб МЗС України з надання допомоги українцям в Ізраїлі працює в цілодобовому режимі, триває перевірка інформації про ймовірну смерть 1 громадянки України, інформація про інших постраждалих громадян поки що не надходила, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"За минулу добу українські дипломати розшукали 1 громадянина, який зник на півдні країни. Допомогли 1 родині виїхати з міста Ашкелон. Знайшли тимчасове житло для двох сімей на тлі скасованих авіарейсів", - написав Ніколенко у Facebook.

У МЗС повідомили, що загалом оперативний штаб опрацював 80 звернень громадян. Запити стосувалися встановлення місця перебування родичів, шляхів виїзду із зон бойових дій, пошуку тимчасового житла, отримання інформації про розвиток безпекової ситуації та порядок дій для забезпечення власної безпеки.

"Триває робота з отримання офіційного підтвердження можливої смерті 1 громадянки України. Інформація про інших постраждалих українців поки що не надходила", - зазначив Ніколенко.

У відомстві наголосили, що українське посольство перебуває на постійному контакті з ізраїльською поліцією, рятувальними службами, основними лікарнями, інститутом судової медицини Ізраїлю.

"Тримаємо також зв'язок з українцями, які перебувають у Секторі Гази, розробляємо маршрути екстреного виїзду з анклаву у разі настання такої необхідності", - зазначив речник, наголосивши, що дипломати готові надавати максимальне сприяння та захист громадянам України і "нікого не залишать напризволяще".

У будь-якій критичній ситуації українці можуть звертатися на "гарячі лінії": Посольства України в Ізраїлі: + 972 546 676 782; Української дипустанови в м. Рамалла: + 972 59 823 93 99.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА