Інтерфакс-Україна
16:53 06.10.2023

Київ отримав від міжнародних партнерів спецобладнання для музеїв на 215 тис. євро

1 хв читати
Київ отримав від міжнародних партнерів спецобладнання для музеїв на 215 тис. євро

Київські муніципальні музеї в рамках реалізації спільного проєкту із захисту культурних цінностей отримали від міжнародних партнерів спецобладнання на 215 тис. євро, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"У КМДА під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Французької Республіки в Україні Гаелем Весьєром і виконавчим директором Міжнародного альянсу із захисту культурної спадщини в зонах конфліктів (ALIPH) Валері Фреланом обговорили результати реалізації спільного проєкту із захисту культурних цінностей 12 муніципальних музеїв Києва", - ідеться в повідомленні КМДА в п'ятницю.

Як повідомляється, завдяки фінансовій підтримці фонду ALIPH у межах спільного проєкту на суму EUR215 тис. придбали спеціальне захисне обладнання - осушувачі, зволожувачі, вогнетривкі сейфи та шафи. Також частково встановили системи автоматичного пожежогасіння.

Крім того, під час зустрічі порушили питання щодо перспектив подальшої співпраці, зокрема в захисті національного культурного надбання та культурної спадщини Києва.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє людей постраждали під час удару БпЛА по Дніпровському району Херсона - ОВА

Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду

CEO YASNO: у Києві тривають екстрені відключення електроенергії, країна переходить на графіки з 4,5–5 черг

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА