23:43 02.10.2023

НБУ застосує додаткові заходи на готівковому ринку валюти в разі потреби - Ніколайчук

1 хв читати
НБУ застосує додаткові заходи на готівковому ринку валюти в разі потреби - Ніколайчук

Важливим завданням для Національного банку України (НБУ) залишається скорочення спреду між курсом долара на готівковому ринку та офіційним курсом, у зв'язку з чим центрбанк у разі потреби готовий застосовувати додаткові інструменти, заявив заступник голови Нацбанку Сергій Ніколайчук на прес-брифінгу в понеділок.
"У разі необхідності будемо застосовувати додатковий інструментарій, додаткові заходи, для того, щоб задовольняти попит на готівку з боку громадян і, загалом, збільшувати можливості громадян купувати валюту як у готівковому, так і безготівковому сегменті", - сказав він.
Заступник голови Нацбанку наголосив, що Нацбанк буде згладжувати коливання курсу.
"Ми не озвучуємо конкретних параметрів своїх інтервенцій, однак ці параметри, особливо на перших етапах, мінімізуватимуть коливання, і коли ми бачитимемо можливості, які відповідатимуть макроекономічним передумовам, тоді поступово розширюватимемо ці параметри", - зазначив Ніколайчук.
Згідно з даними ресурсів minfin.com.ua і finance.ua, курс долара на готівковому ринку в понеділок мінімально відреагував на оголошення НБУ про перехід із 3 жовтня в режим керованої гнучкості обмінного курсу: ослаблення гривні становило лише 5-10 коп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА