Інтерфакс-Україна
20:14 25.08.2023

У Мін'юсті назвали популярні імена для новонароджених у І півріччі 2023 року

1 хв читати
У Мін'юсті назвали популярні імена для новонароджених у І півріччі 2023 року

Міністерство юстиції України повідомляє, що в першій половині 2023 року українці найчастіше називали дівчаток Анастасією, Вікторією, Дариною, Євою, Златою, Катериною, Мирославою, Марією, Софією та Соломією.

Також на фейсбук-сторінці повідомляється, що в першому півріччі 2023 року найпопулярнішими чоловічими іменами були Андрій, Богдан, Володимир, Василь, Данило, Іван, Матвій, Микола, Олександр, Ярослав.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА