Інтерфакс-Україна
09:21 21.08.2023

Росіяни перетворили порт у тимчасово окупованому Маріуполі на військову базу - радник мера

1 хв читати
Росіяни перетворили порт у тимчасово окупованому Маріуполі на військову базу - радник мера

У порту тимчасово окупованого Маріуполя пришвартувався російський військовий корабель, а також раніше там помітили чотири бойові вертольоти загарбників, повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

"Фіксуємо: Маріупольський порт став військовою базою. Вчора в акваторію Маріупольського морського порту вперше з моменту окупації зайшов і пришвартувався російський військовий корабель", - написав він у телеграм-каналі.

За словами Андрющенка, за годину до його швартування на території порту здійснили посадку чотири бойові гвинтокрили різного класу й до вечора розміщувалися на території порту.

При цьому він зазначив, що потрібно спостерігати, що це за швартування - системне чи одноразове.

"Якщо це постійне базування, то виникає купа запитань. Починаючи від того, якої загрози тут корабель, і до оцінки загрози в найближчий час щодо нової битви за Маріуполь", - підсумував радник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА