Інтерфакс-Україна
15:40 08.08.2023

На мелітопольському та бердянському напрямках є просування українських сил

2 хв читати
На мелітопольському та бердянському напрямках є просування українських сил

Заступник командувача оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" зі стратегічних комунікацій Сергій Кузьмін повідомив про просування вперед українських воїнів на мелітопольському та бердянському напрямках.

"На сьогодні наші війська на Мелітопольському напрямку продовжують наступальні дії в районі населеного пункту Роботине. Там тривають дії зі знищення ворога. Також там є деякі просування сотнями метрів на цьому напрямку. Також тривають наступальні дії і на Бердянському напрямку. Там також є просування, наші Сили оборони йдуть уперед, ми знищуємо ворога", - сказав Кузьмін в ефірі національного телемарафону у вівторок.

Водночас він наголосив на високому рівні мінування полів, а також на дуже великій кількості інженерних загороджень, які мають долати Сили оборони України.

Кузьмін зазначив, що українські сили вже зайшли на першу лінію окупантів.

"Вона (лінія - ІФ-У) дуже складна, але наші військові продавлюють її, ми рухаємося вперед. Цей рух сповільнений мінними загородженнями і нестачею в нас авіації", - сказав він.

За інформацією ЗС України, за сьогоднішню добу росіяни застосували свою авіацію 13 разів на цьому напрямку.

Щодо складу ворожих сил на таврійському напрямку, Кузьмін зазначив, що є і підрозділи "Шторм", і "Шторм-Z", а також морська піхота, десантники, спецназ.

"Змінюється їхня кількість, їхня якість. Стає більше підготовлених. Вони залучають резерви вже другої лінії. Так, стало більше підрозділу морської піхоти, десантних підрозділів. працюють окремі групи спецпризначенців", - пояснив Кузьмін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА