Інтерфакс-Україна
23:37 13.07.2023

Молдавська залізниця надала 27% знижки на вантажоперевезення українських с/г товарів

1 хв читати
Молдавська залізниця надала 27% знижки на вантажоперевезення українських с/г товарів


 Молдавська залізниця узгодила надання знижки в розмірі 27% до існуючих тарифів на транзитні перевезення української агропродукції територією Республіки Молдова в напрямку портів Рені, Джурджулешти і Галац, повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики і продовольства.
Про знижку на онлайн-зустрічі домовилися Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, міністр сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова Володимир Боля та голова залізниці Республіки Молдова. На зустрічі були присутні представники АТ Укрзалізниця.
Згідно з повідомленням, тарифні умови на транзитні вантажі розраховуватимуться як знижка до базових тарифів за умови дотримання обсягів перевезень усіма експедиторськими організаціями.
Для перерахунку тарифу необхідно буде виконати одну з двох умов - здійснити встановлений обсяг вантажоперевезень за місяць або утримати середньомісячний обсяг вантажів, що перевозяться, за останні три місяці на рівні, який перевищує або відповідає встановленому обсягу вантажоперевезень за місяць.
Нові тарифні умови набудуть чинності 15 липня 2023 року.
Ознайомитися з розмірами коефіцієнтів до тарифів можна тут.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо цивільниїх постраждали через ворожий авіаудар по Куп’янську, під завалами можуть бути ще троє - Синєгубов

Зеленський присвоїв пілоту F-16 Павлу Іванову звання Герой України посмертно

У Києві рятувальники продовжують роботи на місці нічної атаки РФ

Шмигаль привітав єврейську громаду з початком Песаха

У Тегерані заявляють, що домовилися зі США продовжити наступного тижня переговори щодо атому

Ворожий дрон атакував автомобіль волонтерів на Херсонщині: одна людина загинула, ще двоє – поранені

Плани з демонтажу зруйнованого реактора ЧАЕС доведеться відкласти через пошкодження арки НБК ворожим дроном - глава Міндовкілля

Сибіга поінформував генсека ОБСЄ про порушення Росією енергетичного перемир'я

Глава Міндовкілля анонсувала відкриття ще однієї сонячної електростанції в Чорнобилі влітку

В Ужгороді відкрився McDonald’s з цілодобовим McDrive

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА