Інтерфакс-Україна
11:02 05.07.2023

Тарнавський: Росіяни спеціально ціляться по західній техніці, для них це пріоритет

1 хв читати
Тарнавський: Росіяни спеціально ціляться по західній техніці, для них це пріоритет

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що ситуація на півдні стабільна, проте Сили оборони України зіштовхуються з тотальним мінуванням полів, протитанковими засобами та широкомасштабними операціями противника з повітря.

"Головне, що ми не задіяли ще весь свій потенціал", - сказав Тарнавський в інтерв'ю ABC News.

Водночас він наголосив, що українські захисники на півдні стикаються з величезними мінними полями.

"Триває запекле протистояння з противником, який використовує мінні поля, протитанкові засоби. Вони проводять широкомасштабні операції з повітря, завдають авіаційних та ракетних ударів", - сказав він.

Генерал також зазначив, що росіяни цілеспрямовано ціляться по західній техніці. "Вони намагаються знищити якомога більше техніки. Для них це пріоритет", - заявив Тарнавський.

Коментуючи загрозу застосування Росією ядерної зброї, генерал сказав, що його це абсолютно не лякає. "Звісно, ми маємо враховувати той факт, що ядерна зброя вже є в Білорусі або буде там розміщена. Тому ми маємо враховувати це під час складання планів і прогнозів на майбутнє. Але мене це абсолютно не лякає", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА